PROPOZICE

Všechny důležité informace před startem

Start a cíl závodu

Start i cíl závodu probíhá u Národního památníku na Vítkově ze strany, kde se nachází kašna a parkoviště. Schody a slavnou sochu s výhledem na Prahu budete mít tedy v zádech.

Termíny

Protože jsou propozice, tratě, harmonogram i ceny stejné, stačí si vybrat jeden z termínů, který naleznete v sekci Termíny, a zaregistrovat se. 

Harmonogram

  • 18:00 - 18:45 Prezence a registrace nových závodníků
  • 18:45 - 19:00 Rozprava závodu
  • 19:00 START

Vzdálenosti a tratě

Vyber si sám, zda chceš běžet 5 nebo 10 km. Je to jen na tobě!

Ceny startovného

Jeden běh, jedna pizza. Vyber si sám.

Platím předem a šetřím

Zaregistruj se a pošli platbu na náš účet nejpozději do pátku před závodem a ušetři nejen peníze, ale i čas strávený na prezenci před samotným závodem.

100 Kč

Tak trošku nestíhám, ale chci běžet

Nestihl jsi poslat platbu v pátek před závodem a registrace jsou již zavřené? Nevadí! Doraž v den závodu dle harmonogramu a zaregistruj se u pořadatele na místě.

150 Kč

Líbí se mi to, chci běhat pravidelně

Jdeš do sebe a chceš si koupit permanentku na 10 akcí? Žádný problém! Při registraci na celou sezónu 2019/2020 získáš stejné startovní číslo na celý rok a také slevu. 

900 Kč

Mapa závodu

Můžeš s námi běžet 1 kolo, které pro tebe znamená 5 km, či si dát rovnou 2 a dostat se tak na list našich vystrvalců, kteří běhají 10 km a soutěží o titul Vítkovského běžce.

Co je v ceně startovného?

Startovní číslo

Každý, kdo k nám dorazí, obdrží unikátní startovní číslo, díky kterému jej náš fotografický partner roztřídí na fotkách a časomíra zkontroluje pravost časů.

Fotografie

Na naše závody zveme fotografy, kteří vám roztřídí fotky dle startovních čísel (pokud budou viditelné na fotce). Vše najdeš snadno a bez hledání! Užij si běh a těš se na fotky po něm. 

Časomíra s mezičasy

Za startovné ti zajistíme profesionální čipovou časomíry s mezičasy, které ti změří 5. a 10. kilometr (cílový) Je jen na tobě, jakou vzdálenost poběžíš.

Medaile pro ty nejlepší

Jeden měsíc s námi vyběhneš, a aby ti večer nebyla zima při čekání na všechny v cíli, vyhlásíme to před startem následujícího závodu. Těšit se můžeš na krásné medaile, které jsou součástí ruční práce společnosti VýrobaNaMíru.eu.

Ceny pro ty opravdu nejlepší

Pokud si s námi zaběhneš víc než 4 závody, dostaneš se na nominační listinu o titul Vítkovského běžce. Čekají na tebe a další běžce ceny v celkové hodnotě více než 14.000 Kč! A nesmíme ani zapomenout na poháry...

Zábava a přátelství

Protože nejsme jen obyčejný běh, můžeš se těšit i na přátelskou atmosféru a zábavu, kterou jinde nenajdeš. Rádi si s tebou popovídáme, vyslechneme si tvoje rady a tipy, co na závodech zlepšit, či ponechat. Jsi naší součástí.