PROPOZICE

Všechny důležité informace před startem

Start a cíl závodu

Start i cíl závodu probíhá u Národního památníku na Vítkově ze strany, kde se nachází kašna a parkoviště. Schody a slavnou sochu s výhledem na Prahu budete mít tedy v zádech.

Termíny

Protože jsou propozice, tratě, harmonogram i ceny stejné, stačí si vybrat jeden z termínů, který naleznete v sekci Termíny, a zaregistrovat se. 

Harmonogram

  • 18:00 - 18:40 Prezence a registrace nových závodníků
  • 18:40 - 18:50 Vyhlášení výsledků předešlého závodu
  • 18:50 - 18:55 Rozprava závodu
  • 19:00 START

Vzdálenosti a tratě

Vyber si sám, zda chceš běžet 5 nebo 10 km. Je to jen na tobě!

Ceny startovného

Jeden běh, jedna pizza. Vyber si sám.

Platím předem a šetřím

Zaregistruj se a pošli platbu na náš účet nejpozději do pátku před závodem a ušetři nejen peníze, ale i čas strávený na prezenci před samotným závodem.

100 Kč

Tak trošku nestíhám, ale chci běžet

Nestihl jsi poslat platbu v pátek před závodem a registrace jsou již zavřené? Nevadí! Doraž v den závodu dle harmonogramu a zaregistruj se u pořadatele na místě.

150 Kč

Líbí se mi to, chci běhat pravidelně

Jdeš do sebe a chceš si koupit permanentku na 10 akcí? Žádný problém! Při registraci na celou sezónu 2019/2020 získáš stejné startovní číslo na celý rok a také slevu. 

900 Kč

Pozn.: Šetříme naše lesy, takže máme první startovní číslo zpoplatněno 20 Kč. Nejen, že je na zadní straně čip, který Ti změří Tvůj čas, ale navíc, když si ho přineseš na další akci, zůstane Ti stejné číslo a uděláš něco pro naši přírodu (pak už samo sebou 20 Kč neplatíš). #ProNašeLesy. Pokud si o tom chceš přečíst víc, klikni ZDE.

Mapa závodu

Můžeš s námi běžet 1 kolo, které pro tebe znamená 5 km, či si dát rovnou 2 a dostat se tak na list našich vystrvalců, kteří běhají 10 km a soutěží o titul Vítkovského běžce.

Co je v ceně startovného?

Startovní číslo

Každý, kdo k nám dorazí, obdrží unikátní startovní číslo, díky kterému jej náš fotografický partner roztřídí na fotkách a časomíra zkontroluje pravost časů.

Fotografie

Na naše závody zveme fotografy, kteří vám roztřídí fotky dle startovních čísel (pokud budou viditelné na fotce). Vše najdeš snadno a bez hledání! Užij si běh a těš se na fotky po něm. 

Časomíra s mezičasy

Za startovné ti zajistíme profesionální čipovou časomíry s mezičasy, které ti změří 5. a 10. kilometr (cílový) Je jen na tobě, jakou vzdálenost poběžíš.

Medaile pro ty nejlepší

Jeden měsíc s námi vyběhneš, a aby ti večer nebyla zima při čekání na všechny v cíli, vyhlásíme to před startem následujícího závodu. Těšit se můžeš na krásné medaile, které jsou součástí ruční práce společnosti VýrobaNaMíru.eu.

Ceny pro ty opravdu nejlepší

Pokud si s námi zaběhneš víc než 4 závody, dostaneš se na nominační listinu o titul Vítkovského běžce. Čekají na tebe a další běžce ceny v celkové hodnotě více než 14.000 Kč! A nesmíme ani zapomenout na poháry...

Zábava a přátelství

Protože nejsme jen obyčejný běh, můžeš se těšit i na přátelskou atmosféru a zábavu, kterou jinde nenajdeš. Rádi si s tebou popovídáme, vyslechneme si tvoje rady a tipy, co na závodech zlepšit, či ponechat. Jsi naší součástí.