#PRONAŠELESY

Šetříme přírodu, přidej se k nám!

STOP startovním číslům

Protože chceme, aby padlo méně papíru na startovní čísla a tím se i ušetřil nějaký ten náš český strom, chceme minimalizovat spotřebu jednorázových startovních čísel. Rozhodli jsme se proto je obohatit čipem, který ti perfektně změří tvůj čas. Číslo také zajistí to, že se na fotkách snadno najdeš.

Číslo bude navždy tvé

Pokud k nám dorazíš na závod, možná tě překvapí jednorázový poplatek za startovní číslo s čipem 20 Kč. Je to z toho důvodu, že ti číslo zůstane (jak to číslo ve startovce, tak to fyzické). Ty s ním pak můžeš dorazit na všechny naše další běhy (a pochopitelně už jej znovu neplatíš). 

Zapomenuté číslo

Může se stát, že číslo necháš doma, protože se třeba rozhodneš na poslední chvíli. I tak u nás můžeš vyběhnout, jen si musíš pořídit číslo nové. Abys doma pak neměl/a dvě, můžeš jej prodat/dát jinému závodníkovi, který ještě žádné nemá. Motivuj tak třeba své kamarády, ať se k tobě na běh přidají!

Naše vize a cíle

Obrázek je pouze ilustrativní.

Protože startovními čísly vše jen začíná, máme další velké plány, jak přestat produkovat odpad a zatěžovat tak naši přírodu. Jedním z problémů, který nás například trápí a snažíme se jej intenzivně vyřešit, jsou jednorázové plastové kelímky, kterých se na závodech spotřebuje nespočet a opravdu hodně se jich během 1 běhu vyhodí. To je náš další cíl, co chceme změnit.